Voucher

Zaskakujący prezent – niezapomniane przeżycia

Do wyboru jest dowolna konfiguracja naszych atrakcji, które możemy dostosować w zależności od przewidywanego budżetu lub wieku obdarowywanej osoby. To z pewnością…

Ciekawy pomysł na prezent dla syna, męża, przyjacióki

Voucher można kupić każdemu i na każdą okazję. Do wyboru są dowolne zestawienia naszych atrakcji: Wakeboarding, Wodny Tor Przeszkód, Paddle Board. Podaruj bliskiej osobie voucher Aloha Park!

Ekstremalne przeżycia i dobra zabawa

Mimo że wakeboarding to stosunkowo bezpieczny sport, to z pewnością nie brakuje tu emocji i wiatru we włosach. Śmiganie na desce po wodzie powoduje huragan wrażeń! Wakeboarding nie jest trudny w nauce. Większość osób ogarnia podstawy już w kilkanaście minut.

Co zawiera prezent?

Oferujemy możliwość wyboru zestawienia konkretnych atrakcji, jednak standardowo jest to śmiganie na Wakeboardzie przez 30min.

Prezent obejmuje naukę pływania od podstaw lub dla zaawansowanych, opiekę doświadczonego instruktora, wypożyczenie kamizelki asekuracyjnej i deski wakeboardowej… Czyli wszystko to, co potrzeba by postawić pierwsze kroki na Wake’u.

Jak kupić?

Skontaktuj się z nami by skonsultować i wybrać dogodny pakiet atrakcji.

Voucher można otrzymać mailem do wydrukowania, odebrać osobiście na Aloha Parku lub możemy go wysłać paczkomatem/ kurierem (również bezpośrednio do wskazanej osoby).

Voucher do zrealizowania w Aloha Park w Krakowie (Przylasek Rusiecki).