Aktywna firma

Imprezy integracyjne dla firm

Aloha Park zaprasza do programu “Aktywna Firma” – Łączymy pracę z pasją sportową, wodą i dobrą zabawą.

Integracja firmowa

Ofertę “Aktywna Firma” kierujemy do wszystkich, którzy w ramach odskoczni od natłoku codziennych obowiązków, pragną spędzić wolny czas na różnego rodzaju aktywności fizycznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, mamy przyjemność zaproponować dość ciekawą formę. W ofercie “Aktywna firma” znajdują się takie atrakcje jak: Wakeboarding, Wodny Tor Przeszkód, pływanie na dekach Stand-Up Paddle czy siatkówka plażowa.

Przedstawione w programie formy aktywności są świetną okazją do budowania pozytywnych relacji między współpracownikami, zachętą do zdrowej rywalizacji oraz poprawiają kondycję fizyczną. Dla przedsiębiorcy, to okazja do wyróżnienia się na tle konkurencji oraz kształtowania wizerunku firmy/ pracodawcy dbającego o swoich pracowników i ich potrzeby.

W ofercie “Aktywna Firma” mają Państwo do wyboru:

1. Wynajem wyciągu do Wakeboardingu
2. Wynajem Wodnego Toru Przeszkód
3. Gra w siatkówkę plażową
4. Wynajem desek SUP
5. Zajęcia Stretching

Z powyższych propozycji, mogą Państwo wybrać jednocześnie kilka bądź skupić się tylko na jednej. Poza pojedynczymi wydarzeniami, proponujemy także nawiązanie stałej relacji. Ten rodzaj współpracy, poza udostępnianiem toru obejmuje również szkolenia uczestników w wybrane przez Państwa dni tygodnia i preferencyjne ceny. Same szkolenia mogą odbywać się grupowo bądź indywidualnie, w zależności od Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.


Zapraszamy do kontaktu.